( 1 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

آدرس باشگاه های تیراندازی اردبیل

لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اردبیل
0 دیدگاه
96 بازدید

در لیست آدرس باشگاه های تیراندازی اردبیل بنا داریم آدرس باشگاه‌های انواع رشته ها از جمله تیر اندازی با سلاح‌های گرم و سرد از جمله تیر اندازی با تفنگ و تپانچه، ساچمه زن، تفنگ بادی، تیراندازی با کمان، تیر اندازی با کلت و … را درج کنیم.

آدرس باشگاه های تیراندازی اردبیل

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس جنسیت آدرس توضیحات
 1 باشگاه تیراندازی به اهداف پروازی تراپ اردبیل
 2

تعداد باشگاه های تیراندازی که ما توانستیم بیابیم و در جدول زیر در اختیار شما قرار دهیم، زیاد نیست. گمان ما این است که در اردبیل باشگاه های تیراندازی بیشتری وجود دارند. به همین منظور تلاشمان را بیشتر می‌کنیم تا به زودی باشگاه های بیشتری را برای شما علاقمندان به این رشته تقدیم کنیم.

از شما هموطنان اردبیلی هم تقاض می کنیم لطفا جهت تکمیل شدن لیست فوق در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را معرفی کنید. لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.

البته در عین حال ما این نکته را درک می‌کنیم که موقعیت های ورزشی و پراکندگی باشگاه های هر رشته ی ورزشی در شهرهای مختلف یکسان نیست.

دربارۀ تیراندازی

تیراندازی یک ورزش رقابتی براساس دقت و سرعت است که به‌وسیله سلاح (تفنگ، تپانچه و ساچمه‌زن) انجام می‌شود.

این ورزش در رده‌ها و رشته‌های مختلف و در سه وضعیت خوابیده، نشسته و ایستاده برگزار می‌شود. تیراندازی از ورزش‌های اصلی بازی‌های المپیک است و از اولین دوره آن یعنی ۱۸۹۶ میلادی برگزار شده است.

همچنین می توانید آدرس باشگاه های پینت بال اردبیل را در اسپرت رزرو مشاهده کنید.

ارسال نظر