( 2 رأی, امتیاز: 4٫50 از 5 )
Loading...

لیست آدرس باشگاه های بولینگ رشت

لیست-آدرس-باشگاه-های-بولینگ
0 دیدگاه
1,246 بازدید

در این جدول لیست آدرس باشگاه های بولینگ رشت قرار داده ایم.
لطفا جهت تکمیل شدن لیست آدرس باشگاه ها در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست آدرس باشگاه های بولینگ رشت

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 محموعه قصر بازی رشت 03134491206 کیلومتر 5 جاده انزلی بولینگ

در سایت اسپرت رزرو تلاشمان بر این است تا لیستی کامل از تمامی باشگاه های موجود در سطح همه شهر ها را برای مردم عزیز جمع آوری کنیم.
امیدواریم لیست آدرس باشگاه های بولینگ رشت برای شما سومند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.

وزن توپ های بولینگ به پوند محاسبه می شود و هر پوند معادل 450 گرم است یعنی سبک ترین توپ های بولینگ چیزی حدود دو کیلو و هفتصد گرم وزن دارند و ورزشکاران و بازیکنان بولینگ باید دقت کنند با دست ضربدیده و ضعیف نمی شود توپ ها را پرتاب کرد . بر روی توپ های بولینگ سوراخ هایی تعبیه شده برای نگه داشتن و قرار دادن انگشتان در آنها که بازیکن می بایستی با توجه به سایز انگشتانش آن توپ مورد نظر را انتخاب کند .پس بنابراین هر بازیکن باید برای انتخاب توپ به دو چیز توجه کند اول وزن توپ و سپس جای قرارگیری انگشتان.

لایه روی توپ ها پلی اتیلن است و در درون توپ ها استوانه ای گچی وجود دارد تا توپ به راحتی بر روی لاین بچرخد . به توپ های معمولی و آماتور که در باشگاه ها در اختیار بازیکنان آماتور قرار داده میشود هاوس بال می گویند.

برچسب‌ها:
ارسال نظر