( 2 رأی, امتیاز: 5٫00 از 5 )
Loading...

لیست باشگاه های پینت بال قزوین

لیست-آدرس-باشگاه-های-پینت-بال-قزوین
0 دیدگاه
761 بازدید

در این جدول لیست باشگاه های پینت بال قزوین را قرار داده ایم. امید به آن می رود به لطف خداوند مفید مردم واقع شود. لطفا جهت تکمیل شدن لیست باشگاه های پینت بال قزوین در قسمت نظرات، باشگاه خود و دوستانتان را ارسال کنید.

لیست باشگاه های پینت بال قزوین

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه پینت بال فالکن 09198490905 قزوین، انتهای شهرک ولایت، مجموعه ورزشی ارتش پینت بال

 

اسپرت رزرو در تلاش است تا لیستی کامل از تمامی باشگاهای موجود در سطح همه شهر ها را برای شما عزیزان جمع آوری کند.
امیدواریم لیست باشگاه های پینت بال قزوین برای شما سودمند واقع شده باشد.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با تیم اسپرت رزرو در تماس باشند.
پیشاپیش کمال قدردانی را از همکاری صمیمانه شما داریم.

.مسابقات لیگ پینت بال غرب آسیا برای نخستین بار در سال 1387 با اسم پالم در جزیره کیش در ایران با حضور قهرمان این رشته تیم آیرومن آمریکا  و نایب قهرمان جهان تیم تانتان فرانسه برگزار شد. مسابقات پالم بعد از چند دوره تعطیلی به علت عدم حمایت توسط مسیولین در سال 2016 دوباره فعالیت خود را آغاز و به طور رسمی چند دوره پیاپی را برگزار کرد که اکثر تجهیزات و لوازم مورد استفاده در این ورزش توسط متخصصان داخلی و با بالاترین کیفیت در ایران ساخته شده و مورد حمایت تولید کنندگان داخلی قرار گرفته است .

هر ساله در گوشه و کنار جهان مسابقات رسمی و غیر رسمی پینت بال برگزار می شود این بازی و ورزش مهیج به المپیک معرفی شده تا تیم ها بتوانند در آن حضور یابند. پینت بال در تیم های پنج و هفت نفره بازی می شود و برای اولین بار از صحبت های دوستانه چند تن این بازی شکل گرفت

ارسال نظر